تبلیغات
Angry Birds - مطلبی درباره Rotation Paladin Healer و همین طور چند نکته برای تمامی هیروها
وبلاگ اتحاد پرندگان خشمگین
 
موضوعات
لینک دوستان
نویسندگان
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

 
مطلبی درباره Rotation Paladin Healer و همین طور چند نکته برای تمامی هیروها

Icon Class Paladin

Paladin Paladin Paladin

خوب در ابتدا , درمورد خود پالادین بگم که یکم آشناتر بشید !
طبق بیانیه و گفته خود شرکت بلیزار دفاعی ترین هیرو تو بازی , کلاس پالادین هستش !
چرا که با داشتن انواع و اقسام شیلد ها مثل : Sacred Shield , Divine Shield , Protection Shield , Hand Of Protection و همچنین انواع Aura های دفاعی و مقاومتی به نوع حمله ها و اسپل ها از جمله : Aura Shadow , Aura Frost , Aura Fire و گرفتن یک شیلد در دست , این هیرو روبه بهترین و قوی ترین هیلر PVP تبدیل کرده !
همچنین ما میتونیم با گرفتن یه سری تلنت ها و گلیف ها از جمله : 
Glyph Of Salvation + تلنت Blessed Hans هیرو رو با استفاده از اسپل Hand Of Salvation که 2 دقیقه Cool Down داره 40% Damage Reduce داشته باشیم !
همچنین با گرفتن تلنت Sacred Cleansing شانس این رو داشته باشیم که 30% به Poison , Disease , Magic مقام و یا همون Resistance بشیم , که این همون قدرت برتر پالادینه که خیلی ها میگن که اینت تلنت , پالادین هیلر رو باگ گرده { یعنی خیلی قوی کرده } ! لازم به ذکر هستش که این تلنت 3 تا پوینت داره گه یه پوینتش کافیه ! چرا واسه ما فرقی نداره چه 10% و یا چه 30 % شانس برای فعال شدن این تلنت داشته باشم ! چرا که ما در هر صورت باید Debuff هایی که رو ما هستش رو در اولویت اول Cleanse کنیم , پس در هر صورت بالاخره این تلنت فعال میشه و لازم به حروم کردن تلنت پوینت نداریم !
از تلنت های مهم دیگه که باید حتما و حتما و حتما بگیریم , تلنت Aura Mastery هستش !
چرا که خاصیت اصلی این تلنت اینه که خاصیت هر Aura که ما داریم استفاده میکنیم رو 2 برابر میکنه !
مثلا اگه داریم با یه شدو پریست دوئل میکنیم , باید حتما از Aura Shadow Resistance استفاده کنیم , چرا که 165 تا مقاومت به این نوع جادو به ما میده ! حالا اگه اتک از سوی پریست به ما روی حالت اوجش {قوی ترین و بیشتر Damage } روی ما بود , با استفاده از Aura Mastery میتونیم به مدت 6 ثانیه Aura Shadow Resistance رو 2 برابر کنیم و به ما 330 تا Resistance بده ! که در این حالت اگه تلنت Sacred Cleansing و همچنین شیلد Sacred Shield رو ما باشه , ما به هیچ وجه Damage از سوی پریست تو اوج حمله اون , دریافت نمیکنیم ! میبینید چه وحشتناکه ؟
از تلنت های مهمی که واسه پالادین هیلر باید گرفت , تلنت Divine Guardian هستش که مقدار Absorb شیلد حیاتی و فوق العاده Sacred Shield رو به مقدار 20% افزایش میده ! میدونید که Sacred Shield تو کلاس ها , تنها شیلدی هستش که بیشتر Absorb رو داره ! مقدار Absorb این شیلد 75% Spell Power هستش که با این تلنت تبدیل میشه به 95% که فووووووووق العادست !
چرا که ما تو حالت Full Wrath با GBOK تقریبا 3500 Spell Power داریم , رو این حساب Sacred Shield هر 6 ثانیه مقدار 3100/3200 Absorb داره به مدت 9 ثانیه که فووووق العادست !
همیشه یادتون باشه که این شیلد رو شما باشه !
همچنین تلنت Toughness به شما مقدار 10% Armor بیشتر میده که در حالت فول , شما 27/28000 Armor دارید که تقریبا 65% Reduce Physical Damage به شما میده ! واسه همین دلیل که DK و Warrior و Rogue و Hunter و حتی Paladin همیشه تو کشتن این کلاس نا موفق خواهند بود !
می توانید در ادامه مطلب این مطلب را دنبال کنید .

More Info

Status ها :
حالا در مورد Status کلی , یه صحبت هایی میکنم :
مقدار MP5 شما Mana Per 5 Second به مقدار 350 تا 380 کافیه !
مقدار Resilience که مهمترین گزینه PVP هستش , واسه دوئل و آرنا 2به2 , 1200 تا 1250 کافیه ! واسه 3به3 هم 1300 تا 1350 !
خیلی هارو دیدم که میرن رو پالادین هیلر سوکت و انچنت , Resilience کار میکنند که اشتباه محضه ! چرا که در این حالت شاید شما سفت تر بشید , اما تو آرنا مسلما واسه هیل دادن دچار مشکل میشید و خیلی زود مانا تموم میکنید !
مقدار CRT هم باید بین 25% تا 27/28% باشه ! زیاد از اون توصیه نمیشه !
درمورد Haste هم بگم که پالادین هیلر تو PVP بر خلاف PVE که باید Holy Light اسپم کنه رو تارگت , باید از Holy Shock و Flash Of Light استفاده کنه , چرا که Holy Light تو PVP یعنی مرگ , به دلیل داشتن مدت کست زیاد , امکان Interrupt شدنش بالاست و مقدار زیادی مانا مصرف میکنه !
Holy Shock که بدون کست هستش , پس Haste نمیخواد , اما درمورد FLash Of Light که کستش 1.5 ثانیه هستش , مقدار Haste شما باید به اندازه ای باشه که کست این اسپل به زیر 1 ثانیه نیاد ! زیرا که ما 1 ثاینه Global Cool Down داریم !
پس شما به مقدار حداکثر 33% Haste نیاز دارید که این قانون رعایت بشه و کست Flash Of Light به تقریبا 1 ثانیه برسه !
ما با گرفتن تلنت Judgements Of The Pure اگه از هر کدوم از Judgement هامون استفاده کنیم مقدار 15% Haste میگریم , پس میمونه حد اکثر 18% تا ما به حداکثر نهایت Haste یعنی 33% برسیم !
میدونید که هر 32.79 تا Haste به ما 1% افزایش کست کردن میده ! پس هر 328 تا Haste به ما مقدار 10% Haste میده ما برای 18% به مقدار حداکثر 590 تا Haste نیازمند هستیم !
شاید بگید خوب رسید به این حد با سوکت و Ench شاید یکم سخت باشه ! درسته سخته , اما فراموش نکنید که این حداکثر مقداره ! با توجه به Lag و Delay که ما تو بازی داریم و همچنین سرعت عمل برای کست کردن , اگه ما این مقدار Haste رو داشته باشیم کاره بیهوده ای هستش !
لذا مقدار Haste مورد نیاز حداقل 10% و حد اکثر 15% تو PVP من توصیه میکنم ! یعنی بین 328 تا 492 ! البته اگه پلیر اسکیل باشه , میتونه با 5% تا 10 % یعنی 164 تا 328 هم کارش رو راه بندازه !
و اما مهمترین وضعیت که شما باید تقویتش کنید !
Intellect ! این وضعیت خاصیت های بسیار زیادی واسه شما داره , که به شرح زیر توضیح میدم :
شما به دلیل این که از تلنت Divine Intellect و همچنین باف GBOK که باید تو PVP به جای Gbow استفاده بشه , استفاده میکنید مقدار Intellect شما 20 % افزایش پیدا میکنه ! یعنی اگه شما یه سوکت 20 تا Intellect استفاده کنید , مقدار 22 تا Intellect خواهید گرفت !
حالا چرا باید Intellect استفاده کنیم ؟ 
1. مانای بیشتری خواهید داشت ! اینجوری مدت زمان بیشتری دووم خواهید آورد !
2. با گرفتن تلنت Holy Guidance مقدار 20% Intellect شما به Spell Power تبدیل میشه ! در نتیجه هیل شما بیشتر میشه !
3. با افزایش Spell Power , مقدار Absorb شیلد Sacred Shield هم بیشتر میشه !
4. با افزایش Intellect , مقدار Spell Crt شما هم زیاد میشه ! میدونید که تو PVP , اسپل Holy Shock خیلی حیاطی هستش , چرا که با CRT خوردن این اسپل , علاوه بر این که شما بیشتر هیل میدید , Flash Heal شما هم با گرفتن تلنت Infusion Of Light , بدون کست میشه ! یعنی چیزی حدود 15 تا 19 هزار هیل در 2 ثانیه ! که فوووق العادست !
5. MP5 یا همون Mana Per 5 second رو برای اسپل Divine Plea و همچنین اگه بلود الف باشید واسه اسپل Arcane Torrent رو مقدارش رو زیاد میکنه !
به طور مثال : اگه ما یه سوکت 20 تا Intellect استفاده کنیم , وضعیت های زیر رو دریافت میکنیم :
اول از همه که ما به خاطر تلنت و GBOK , مقدار 22 تا Intellect دریافت میکنیم ! پس :
1.هر 1 مقدار Intellect به ما مقدار 15 تا مانا میده , پس 22 تا Intellect به ما 330 تا مانا میده !
2.هر 22 تا Intellect با توجه به تلنت Holy Guidance به ما مقدار 4.4 Spell Power میده .
3. اون مقدار 4.4 Spell Power با توجه به تلنت Divine Guardian به ما 4.18 تا Absorb شلید میده !
4. مقدار MP5 دریافتی از Divine Plea که 25% مانا هستش , که ما 330 تا مانا اینجا دریافت کردیم که میشه مقدار 82.5 مانا افزایش میده و همچین برای اسپل Arcane Torrent مقدار 6% مانا یعنی 330 که میشه مقدار 20 مانا افزایش میده !
5. از اونجایی که هر 166.6667 Intellect به ما 1% Spell Crit میده , پس 22 تا Intellect به ما 0.13% Spell Crt میده !
حالا میبینید فایده Intellect رو ؟

Enchantها :
در مورد Ench هم بگم که باید از Ench های زیر استفاده کنید :
واسه Head یا از 50sp+20crt استفاده کنید , یا از 50Sp+10mp5 , این بر میگرده به نیاز شما !
واسه SHoulder از 24SP+8MP5 استفاده کنید .
واسه Back از 23Haste 
واسه Chest از 10all status 
واسه Wrist از 30SP
واسه Hand از 28 SP
واسه Leg از 50SP+30 stamina
واسه Feet از Ice Walker یا همون 12hit+12crt
واسه Weapon از 68 SP
واسه شیلد هم 25Intellect

سوکت ها :

در مورد سوکت هم به شرح زیر :
سوکت های زرد 20 تا Intellect یا 20 تا Haste 
سوکت های قرمز 23 Spell Power
نکته : شما میتونید اینجا بازی رو دور بزنید و از یه تاکتیک خاص استفاده کنید : اینکه همه زرد و قرمز رو از 12sp+10Intellect استفاده کنید , چون در این شرایط اگه 2 تا سوکت رو با این سوکت ها پر کنید , اون وقت دارید : 20 تا Intellect و 24 تا Spell Power که در این صورت شما 1 Spell Power برد دارید !
سوکت های آبی هم شما از 10Intellct + 5mp5 یا از 10Haste+5mp5 استفاده کنید ! 
در انتخاب Intellect و Haste زدن شما مختار هستید , چون بستگی داره که اون حد نصاب Haste رو با آیتم گرفته باشید یا نه !
در مورد متا سوکت هم بگم که بهترین متا سوکت 21crt +10% fear Reduce هستش که خیلی کم یابه , اگه پیدا نکردید از همون 21Intellect+2% mana استفاده کنید !

شغل ها:

هر هیرویی بلااستثاء باید یکی از شغل هاش Tailoring باشه ! چرا که بهترین Ench های Back رو میده , واسه کلاس هایی که Atack Power نیاز دارن 400 تا Atack Power به مدت 15 ثانیه هر 1 دقیقه میده , واسه کلاس هایی که Spell Power نیاز دارن 295 تا Spell Power به مدت 15 ثانیه هر 1 دقیقه میده و واسه هیلر ها مقدار 400 تا MP5 به مدت 15 ثانیه هر 1 دقیقه میده فوووووووووق العادست !
لذا برای پالادین هیلر باید این شغل رو حتما داشت و تو PVP باید از 295 تا Spell Power استفاده کرد , چرا که Flash Of Light مانای زیادی مصرف نمیکنه و به SP نیاز داره تا MP5 اما تو پالادین هیلر واسه PVE باید از اون 400 تا MP5 استفاده کرد چون از Holy Light استفاده میکنیم و مصرف مانا زیاده !
شغل دوم هم میتونه هر شغلی باشه .
مثلا Alchemy به ما 47 تا Spell power میده .
Black Smithing به ما 2 تا سوکت اضافه میکنه که میتونیم 2 تا 20تا Intellect بندازیم که بشه 40 تا بعد با تلنت و GBOK بشه 44 تا Intellect که این مقدار با محاسبات بالا 8.8 هم Spell Power میده + 660 تا مانا + 8.36 شیلد Absorb و 0.26 % CRT و 165 تا مانا به Divine Plea و 39.6 تا مانا به Arcane Torrent
Leather Wirking به Wrist ما 46 تا اسپل پاور بیشتری میده !
Skinning به ما 40 تا CRT میده !
Minnig به ما 60 تا Stamina میده !
Herbalism به ما یه هیل آن تایم میده ! { توصیه نمیکنم}
Enchanting با توجه به دادن 23 اسپل پاور به هر انگشتر میشه 46 تا Spell Power !
In******ion به شولدر ما 46 تا Spell Power میده !
Enginiring به Hand به مقدار 340 تا Haste میده برای 12 ثانیه در هر 1 دقیقه !
Jwell Crafting هم 3 تا سوکت قوی میتونیم استفاده کنیم که مهمترین سوکت Intellect هستش که در نهایت 3 تا سوکت به ما 42 تا Intellect با توجه به تلنت و GBOK به ما تقریبا 50 تا Intellect میده که با محاسبات بالا میشه 756 تا مانا میده , 10 تا Spell Power مقدار 10 تا شیلد Absorb و تقریبا 0.32% CRT و 189 مانا برای Divine Plea و 45.36 مانا برای Arcane Torrent !
همون طور که دید JWC بهترین شغل پس از Tailor واسه پالادی هیلر هستش !

تلنت و Glyph ها :
((برای نمایش تنلت و Glyph بر روی ایکو کلاس پالادین کلیک کنید))
Tanlet And Glyph Paladin

تو این لینک زیر به صورت کامل نشون داده شده :
http://talent.mmo-champion.com/?pala...8,S8Y-O3,12213

خوب تا این حد واسه الان فک کنم کافی باشه که آشناییت کلی با پالادین هیلر و وضعیت های مورد استفاده داشته باشید !
قکر کنم تایپ این مطلب یه 3 ساعتی طول کشیده , چون تقریبا ساعت 2 بامداد شروع کردم به تایپ کردم و الان ساعت 5:07 بامداده !

مرتبط با: Other ,
نویسنده : کیانوش ویدامنش
تاریخ :پنجشنبه 27 تیر 1392
نظرات
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
lol شنبه 29 تیر 1392 11:35 ب.ظ
حاجی هنوز هیچی از پالا هیلر بارت نیس اومدی مطلب زدی؟ برو جمعش کن
کیانوش ویدامنش پاسخ داد:
دوست گرامی : اولا لطفا اسم هیرو بزارید و از اسم جعلی استفاده نکنید. دوما اگر شما همه چی پالادین هستی به جا شاخ شونه کشیدن با هیرو STYLE صحبت کن تو بازی تا اگه جایی از مطلب مشکل داره اصلاح کنیم . با تشکر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما
با درود فراوان حضور شما بازدیدكننده گرامی ، به وبلاگ اتحاد پرندگان خشمگین خوش آمدید . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وبلاگ ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
مدیر وب سایت : سعید آپاچی
صفحات
برچسب ها
پیوندهای روزانه
آرشیو مطالب